Безпека понад усе

У нашому ліцеї пройшов тренінг із мінної безпеки

8 квітня учні 5–9 класів мали важливу та пізнавальну зустріч із фахівцями ДСНС.

В умовах сьогодення знання про те, як розпізнати небезпеку та як діяти в екстремальних ситуаціях, є не просто корисними — вони рятують життя.

Зустріч пройшла у форматі живого діалогу. Учні ставили питання, розглядали спорядження рятувальників та вчилися бути пильними.

Дякуємо представникам ДСНС за професіоналізм, терпіння та таку необхідну роботу з молоддю!

Кошторис на 2022 рік