3 березня 2026 року відбувся фінал ІІ районного етапу проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу, який проходить за ініціативи Володимира Зеленського.
Вітаємо з перемогою у районному етапі з волейболу команду юнаків 9-11 класів!
Наші гравці продемонстрували неймовірну волю до перемоги. Кожна партія була запеклою, а кожен розіграш м’яча — доказом того, що в нашому ліцеї зростають справжні борці.
Юні спортсмени представляли ліцей №304 в 4 номінаціях з волейболу 5-9 класи (юнаки та дівчата) та 9-11 клас (юнаки та дівчати). Ми щиро дякуємо нашим волейболістам за самовіддачу на спортивній арені. Попереду — робота над помилками, тренування та нові виклики.
Вітаю чемпіонів! Дякуємо тренерам команди Горбачук Л.М. , Ворожко О.О, Миронюк Н.М.,
Ми віримо в нашу команду і знаємо, що головні тріумфи ще попереду!



