Цього разу до проєкту долучилися учні 11-х та 3-х класів.
Учні 11-х класів виготовляли листівки з побажаннями, збирали смачні солодощі, медикаменти та речі першої необхідності, щоб зробити свій внесок у підтримку наших героїв, допомагаючи пораненим військовим, які проходять лікування в міських лікарнях.
Молодші школярі долучилися до допомоги дітям Святошинського будинку інтернату!
Ми впевнені, що кожна передана річ стане частинкою підтримки, затишку й віри.
Разом ми сильні! Разом ми наближаємо перемогу!
Слава Україні! Героям слава!




