Вітаємо з перемогою!

Команда ліцею "Легкі атлети " здобула впевнену перемогу у районному етапі Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з легкої атлетики!

Наші учні 5-9 класів продемонстрували неймовірну швидкість, силу та справжню волю до перемоги. Попереду — міський етап, де ми продовжимо боротися за звання найкращих!

Наші юні атлети 3-4 класів посіли у запеклій боротьбі 4 місце!

Дякуємо тренерам за підготовку та всім за підтримку. Разом ми сила!

Кошторис на 2022 рік