В індивідуальних номінаціях у нас три золота: Бабієв Данило серед учнів 8 класів, Барушна Марія і Прозирай Варвара серед учнів 9 класів.
Дві бронзи: Бондар Ангеліна та Мещеряков Ігор.
Дякуємо тренерам Саркісу Дмитру та Зайнчковському Богдану за підготовку команди, всім – за підтримку. Такі змагання — це не просто спорт. Це про силу характеру, дружбу, віру у себе і відчуття єдності.
Бажаємо не зупинятися на досягнутому, вдосконалювати свою майстерність і наступного разу обов’язково піднятися на найвищу сходинку!



