Мама — це перше слово, найтепліші обійми, найщиріша молитва. Її серце ніколи не втомлюється любити, а душа — турбуватися.
Дякуємо вам, дорогі мами, за безмежну любов, підтримку та жертовність. Ви — наші янголи-охоронці на землі.
Нехай кожен ваш день буде наповнений усмішками, теплом і вдячністю.
Учні ліцею долучилися до флешмобу до Дня матері «Квітка для маминого серця» та «Мамині обійми»
Цінуйте своїх мам не лише сьогодні, а щодня!



