В останній день першої чверті наша родина ліцеїстів знову об'єдналася навколо чудового заходу! Ми стали свідками справжнього свята дружби! Учні 5-х класів презентували свій проєкт «Дружба єднає щирі серця!».
Виступ наших талановитих учнів був яскравим і незабутнім. Кожен номер – це вибух емоцій, море посмішок та щирих поглядів.