Еко-7: Збережемо планету разом!

22 квітня у Ліцеї №304 панувала особлива атмосфера, адже учні 7-х класів, об’єднані у творчу команду «Еко-7: Збережемо планету разом!», подарували незабутній виступ, присвячений Дню Землі!
Їхня енергія, креативність та глибоке розуміння екологічних проблем не залишили байдужим нікого.
Кожен виступ “ЕКО 7” був сповнений щирого бажання донести до кожного важливість збереження нашого спільного дому – планети Земля.
Висловлює щиру подяку учням:
7-А класу (класний керівник Щербань С.О.)
7-Б класу (класний керівник Скляренко Г.О.)
7- В класу (класний керівник Каніщева Т.П.)
7-Г класу (класний керівник Гурин О.С.)
Пам’ятаймо, що кожен день – це День Землі, і лише разом ми зможемо зберегти її красу та багатство для майбутніх поколінь!

Кошторис на 2022 рік