Учні 5-В класу відвідали Головну ялинку України на Софіївській площі, відоме подвір’я з круками, нову мініскульптуру від проєкту “Шукай” – “Щедрик”, яка присвячена пісні-дипломату; на фунікулері спустились до Поштової площі. На станції підземки “Майдан Незалежності” зустріли вертеп, які показували театральне дійство “Водіння Кози”. Завершилась прогулянка переглядом мультфільму “Пригоди їжака Соніка – 3” в кінотеатрі “Магнат”



