Квест-екскурсія «Місто промовляє…»

Квест у вигляді інтерактивної гри «Місто промовляє...» об’єднав учнів 8-В класу

За допомогою завдань та тематичних ігор діти дізнавалися про історію міста та цікаві факти, знаходили  місцезнаходження об’єктів, познайомилися з історичними особистостями.

З гарним настроєм та позитивними емоціями повернулися школярі додому. Вивчайте та любіть рідне місто!

Кошторис на 2022 рік