На подвір’ї нашого закладу учні 5-7 класів створили барвисті малюнки, сповнені доброти, надії та мрій про щасливе майбутнє без війни.
Кожен малюнок — це щирий голос на підтримку миру, єдності та перемоги України.
Ми віримо, що саме з дитячих сердець починається велика сила добра, яка об’єднує людей заради мирного неба над нашою Батьківщиною.
Ця подія об’єднала дітей та вчителів, нагадуючи, що мир починається з кожного з нас і наших добрих справ.
Дякуємо всім учасникам за їхню творчість!
Дякуємо нашим Збройним силам за захист!



