«Кольори миру. Малюємо мир разом»

19 вересня, напередодні Міжнародного Дня миру, у ліцеї №304 відбувся традиційний, яскравий флешмоб малюнків на асфальті «Кольори миру. Малюємо мир разом»

На подвір’ї нашого закладу учні 5-7 класів створили барвисті малюнки, сповнені доброти, надії та мрій про щасливе майбутнє без війни.

Кожен малюнок — це щирий голос  на підтримку миру, єдності та перемоги України.

Ми віримо, що саме з дитячих сердець починається велика сила добра, яка об’єднує людей заради мирного неба над нашою Батьківщиною.

Ця подія об’єднала дітей та вчителів, нагадуючи, що мир починається з кожного з нас і наших добрих справ.

Дякуємо всім учасникам за їхню творчість!

Дякуємо нашим Збройним силам за захист!

Кошторис на 2022 рік