«Кольоровий тиждень. День другий - білий»
Білий – це найчистіший з кольорів, символ чистоти і невинності. Він приносить спокій і гарне самопочуття, пом’якшує емоції, служить хорошими ліками від стресу, дає відчуття свободи.
Цей день став нагадуванням про те, як важливо бути добрими і уважними одне до одного. Маленькі прояви тепла та підтримки можуть зробити наш світ яскравішим та гармонійним.
Дякуємо всім, хто долучився до цього чудового дня! Нехай світло Білого дня завжди живе у наших серцях!



