Діти познайомилися з бібліотекою, дізналися, як знаходити потрібні книжки та чому важливо дбайливо ставитися до них.
Старшокласники підготувала цікаві загадки, на які другокласники із захопленням відповідали і отримували невеликі сувеніри!
Особливим моментом стала творча частина – малюнки на тему «Моя улюблена книга». Діти із задоволенням зображали улюблених героїв та ділилися враженнями від прочитаних творів.
Такі зустрічі допомагають виховувати любов до читання, розвивати уяву та надихати дітей відкривати для себе нові світи на сторінках книжок.
Читання – це справжня пригода, і вона починається саме у бібліотеці!



