Національний тиждень безбар’єрності

На виконання листа Міністерства культури України від 30.04.2026 № 06/127/3681-26, листа Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації від 06.05.2026 №107-37-1186 «Про проведення Національного тижня безбар’єрності» у нашому ліцеї його проведено

Метою проведення Національного тижня безбар’єрності є формування культури безбар’єрності, підвищення рівня обізнаності учасників освітнього процесу щодо принципів доступності, рівних можливостей, поваги до гідності кожної людини та використання коректної термінології у комунікації.

Кошторис на 2022 рік