Метою проведення Національного тижня безбар’єрності є формування культури безбар’єрності, підвищення рівня обізнаності учасників освітнього процесу щодо принципів доступності, рівних можливостей, поваги до гідності кожної людини та використання коректної термінології у комунікації.



