Обираємо майбутнє разом

Учні 10Б класу взяли участь у Дні відкритих дверей Факультету української філології, культури і мистецтва Університету імені Б.Гринченка.

Організатори провели для гостей змістовну екскурсію корпусом. Ліцеїсти відвідали бібліотеку, басейн, скуштували смаколики у їдальні та познайомились із творчими проєктами в актовій залі.

Окремою активністю стала робота у радіостудії: школярі спробували себе в ролі радіоведучих.

Завідувач університетського радіо Костянтин Бакаєвич поділився професійними порадами й власним досвідом.

Завершили програму два пізнавальні майстер-класи, які для здобувачів провели викладачі факультету.

День пройшов у атмосфері відкритості, практики та натхнення.

Кошторис на 2022 рік