Це день, коли згадують мільйони невинних людей, яких у 1932–1933 роках забрала штучно створена трагедія. Це день скорботи, але також день глибокого осмислення, який має нагадати нам про ціну свободи та національної гідності. Пам’ять про мільйони жертв — не лише про минуле. Це нагадування, що право на життя і свободу доводиться відстоювати. Україна це робила і робить зараз — і вистоїть.
Сьогодні ми запалюємо свічку як символ пам’яті та єдності. Пам’ять про Голодомор є запорукою нашої стійкості та нагадуванням, що лише в незалежній та вільній Україні ми можемо гарантувати, що подібні злочини ніколи не повторяться.
Пам’ятаємо. Єднаємося. Перемагаємо.



