А якщо це не просто подорож, а мандрівка Сонячною системою та ще й в компанії друзів. Саме таку подорож здійснили учні 5-В класу, відвідавши Київський планетарій.
Діти спостерігали за рухом Землі, здійснили подорож сузір’ями. Отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.



