Цей захід мав на меті навчити школярів правилам безпечної поведінки вдома, на вулиці, у школі, на природі, а також під час надзвичайних ситуацій
Діти із задоволенням прослухали урок правильної поведінки в певних ситуаціях та поглибили свої знання з правил пожежної та мінної безпеки, набули необхідних теоретичних і практичних навичок для надання першої домедичної допомоги, ознайомилися з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
Під час Тижня безпеки життєдіяльності здобувачі освіти:
– ознайомилися з правилами безпечної поведінки в різних ситуаціях.
– навчилися надавати першу допомогу постраждалим.
– відпрацювали алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій.
– отримали знання про правила дорожнього руху, правила поведінки на воді та правила пожежної безпеки.1
Учні отримали не лише корисні знання і навички, а й позитивні емоції.
Набуті знання та навички допоможуть їм убезпечити себе та своїх близьких від небезпеки.
Дякуємо всім класним керівникам, здобувачам освіти та батькам за активну участь у Тижні безпеки життєдіяльності! Бережіть себе та своїх близьких!



