Тиждень  з протидії булінгу «Вчимося жити без конфліктів!»

Учні та вчителі школи долучилася до проведення тижня з протидії булінгу «Вчимося жити без конфліктів!», який тривав з 14 по 18 жовтня.

У рамках Тижня відбулися  заходи, під час яких здобувачі освіти обговорили що таке булінг, які його прояви та шляхи протидії. У ході обговорення вигаданих ситуацій формували навички толерантного спілкування, виховували почуття поваги до оточуючих.

В ігровій формі соціальний педагог школи Приймак Л.І. розповідала  учням, що будь-які прояви насильства над людиною неприпустимі і є порушенням її прав. Практичний психолог школи Присівок В.В. провів для учнів тренінгове заняття «Вчимося стримувати негативні емоції».

До проведення бесід долучилася шкільний офіцер безпеки Прохоренко Наталія Миколаївна.

Ми віримо, що тільки разом зможемо змінити наш світ на краще!

Кошторис на 2022 рік