Модераторами семінару були :
– від Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка: Юрій Васильович Черпак, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти, кандидат педагогічних наук,
– від Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Оксана Миколаївна В’яла, начальник навчально-спортивного відділу, кандидат педагогічних наук.
Метою заходу є впровадження інноваційних підходів до проведення уроків з фізичної культури в закладах загальної середньої освіти; збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізичною культурою та подальшої популяризації здорового способу життя серед школярів. Семінар- практикум проходив цікаво та динамічно!




