Це було справжнє свято єдності та доброти! Учні, батьки та вчителі об’єдналися, щоб подарувати один одному смачні частування та зібрати кошти для наших захисників.
На ярмарку можна було скуштувати різноманітні млинці з начинками на будь-який смак, а також апетитні вареники з картоплею, вишнями та сиром. Атмосфера була наповнена теплом, усмішками та щирістю.
Ми щиро вдячні всім, хто долучився до цієї благородної справи! Завдяки вашій підтримці ми змогли зібрати кошти, які будуть передані на підтримку Збройним силам, на придбання генератора та дронів ( за допомогою Благодійного фонду «Волю не зламати»), на підтримку Третьої Штурмової
Разом ми – сила! Слава Україні!



