21 січня весь світ відзначає чудове свято – Міжнародний день обіймів. Теплі обійми позитивно впливають на нервову систему, допомагають подолати труднощі життя та роблять людей більш щасливими.
Тож учні ліцею долучилися до флешмобу «Обійми заради добра», і не забувають теплими словами щиро обійняти кожного героя, хто дає можливість нам навчатися, працювати.