З Україною в серці. Єдність у слові, єдність у ділі

У ліцеї №304 відбулося  патріотичне  свято  «З Україною в серці. Єдність у слові, єдність у ділі», підготовлене  учнями 6-х класів. Цей захід став  єднанням патріотизму, мистецтва та єдності.

Кожен виступ був сповнений емоцій, щирості та глибокого розуміння того, що відбувається в країні. Учні не просто декламували чи співали, вони переживали кожне слово, кожну ноту, передаючи свій патріотичний запал глядачам.

Цей захід став не лише можливістю для учнів продемонструвати свої таланти, але й нагодою для всієї шкільної спільноти відчути єдність, згуртуватися навколо спільної мети – підтримки та перемоги  України.

Кожний класний колектив було нагороджено Грамотами за перемогу:
у номінації  «Єдність сердець» 6-а клас (класний керівник Шевченко О.М.)
у номінації  «Голос патріотів»  6-б клас (класний керівник Латишева О.А.)
у номінації  «Нащадки козацької слави» 6-в клас (класний керівник Сіренко О.Г.)
у номінації «Герої сучасності»   6-г клас  (класний керівник  Кірєєва К.Р.)

Нехай дружба, єдність і мир завжди панують у наших домівках та в серцях маленьких українців! Ми – єдині, наша сила в єдності! Разом ми будуємо міцну та незалежну Україну!

Кошторис на 2022 рік