Проєкт учнів 5-х класів «Дружба єднає щирі серця!»

В останній день першої чверті наша   родина ліцеїстів  знову об’єдналася навколо чудового  заходу! Ми  стали свідками справжнього свята дружби! Учні 5-х класів презентували свій проєкт «Дружба єднає щирі серця!».

Виступ наших талановитих учнів  був яскравим і незабутнім. Кожен номер – це вибух емоцій, море посмішок та щирих поглядів. Бачимо, як п’ятикласники з радістю готувалися до цього виступу.

Класні колективи
5-А клас (класний керівник Маслова О.І.),
5-Б клас (класний керівник Миронюк Н.М.)
5-В клас  (класний керівник  Пантелеєнко П.М.)
5-Г клас  (класний керівник  Шурміль І.Л.)
подарували всім присутнім радість і позитив, які зігріли кожне серце.  Дякуємо всім, хто долучився до організації цього заходу!

Це було справжнє свято таланту та єдності!

Це свято не могло би відбутись без героїзму наших захисників, що боронять наше небо! Дякуємо Збройним Силам України за можливість жити, навчатися та працювати! Все буде Україна!

Кошторис на 2022 рік