З цієї нагоди у школі проходила низка тематичних різноформатних заходів під гаслом «Хай буде мир у нашій Україні».
Всі заходи стали ще одним нагадуванням про те, що мир – це найцінніше, що може бути у людей!
Кожен захід присвячений Дню Миру був спрямований на те, щоб наші діти росли в атмосфері любові, взаємної поваги та віри у світле майбутнє.
Дякуємо Збройним Силам України за можливість розвиватися та радіти життю!
Учнівське самоврядування «Острів дитинства» для учнів початкової школи провели майстер клас «Голуб миру»,
а учні 3-6 класи долучилися до челенджу малюнків на асфальті «Діти України за мирне майбутнє»



