Тих, хто щодня стоїть на варті нашого спокою, жертвує собою заради майбутнього, виборює право України бути вільною. Дякуємо усім, хто продовжує боротись на фронті. Пам’ятаємо всіх, хто віддав своє життя за вільну Україну.
Учні 6-х класів ліцею №304 взяли участь у Хвилині пам’яті та поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим випускникам школи.
Збройні Сили України — це серце нашої незламності!
Щодня дякуємо нашим Збройним Силам України за життя в незалежній Україні! Слава ЗСУ! Слава Україні! Героям Слава!



