Цей день став не лише нагадуванням про біль і втрати, але й приводом вшанувати героїзм ліквідаторів та замислитися над важливістю збереження довкілля.
Учні ознайомилися із подіями та наслідками аварії, провели тематичні бесіди: «Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій землі», «Чорнобиль – біль і трагедія українського народу», «Екологічні наслідки Чорнобиля», «Слава і шана ліквідаторам аварії на ЧАЕС!», звернули увагу на екологічні виклики ядерної енергетики сьогодні.
Вшанували героїв біля Меморіалу «Героям Чорнобиля», віддаючи шану тим, хто віддав своє життя заради інших.
Пам’ять про Чорнобиль вчить нас цінувати життя, чесність, мужність та самопожертву, це гордість – за героїв, які врятували мільйони життів ціною власного.
Чорнобильська катастрофа – це не лише трагічна сторінка історії, а й потужний урок для всього людства.



