День безпечного Інтернету – це час, коли ми об’єднуємо зусилля для створення безпечного та позитивного онлайн-середовища: прагнемо підвищити обізнаність дітей, батьків та освітян про потенційні загрози в Інтернеті та навчити їх ефективним способам захисту; допомагаємо дітям зрозуміти важливість відповідальної поведінки в Інтернеті, зокрема, щодо поваги до інших, захисту особистої інформації та критичного мислення; працюємо над створенням безпечного та сприятливого онлайн-середовища, де діти можуть навчатися, спілкуватися та розвиватися без страху.
З метою відзначення Дня безпечного Інтернету та підвищення обізнаності учнів з питань безпечного користування Інтернетом, у ліцеї №304 було проведено ряд заходів.Учні активно долучилися до обговорення та отримали багато корисної інформації.
Учні 9-11 класів долучилися до єдиного уроку з кібербезпеки, організаторами якого є представники управління ювенальної превенції Національної поліції України, Департаменту кіберполіції та Міністерства освіти і науки України.
Заходи до Дня безпечного Інтернету стали важливим кроком на шляху до створення безпечного та відповідального онлайн-простору для всіх учасників освітнього процесу



