Разом ми підтримали 11 окрему бригаду армійської авіації «Херсон», в якій служить випускник нашої школи Овчарук Олександр.
За кошти,виручені з продажу ярмаркової продукції, було придбано 2 зарядні станції екофлоу, сумки для них, ліки, ізотермічні контейнери,смаколики та інше.Дякуємо учням,батькам, вчителям за активну участь у благодійному ярмарку! Окрема подяка класній родині 4-б класу!
Не забуваймо, що саме завдяки військовим, які боронять нашу землю, у нашій громаді сьогодні спокійно, і ми маємо можливість створювати надійний тил для них.



