Весну зустріли, зиму провели!

02.03.24 👏2 березня в парку «Нивки» Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді Святошинського району була проведена традиційна, вже 16, туристсько-краєзнавча гра «Проводи зими - 2024». ✨Цікаві розваги, спортивні конкурси, інтелектуальні змагання - забави на будь-який смак для команд 20+ закладів освіти та понад 250 дітей. Нашу школу представляли учні 8-в класу (класний керівник Медвідь А.Ю.) 🏅Усі заклади освіти, які були представлені на святі, отримали грамоти за участь, а кожен учасник - задоволення від активного дозвілля та смаколики. 🙏🏻Завершили гру спаленням опудала, яке символізувало важку воєнну зиму. Хай буде весна! Разом до Перемоги! Дякуємо ЗСУ!

Кошторис на 2022 рік