18 листопада 2025 року у відбулася змістовна та корисна профорієнтаційна зустріч для учнів 9 б класу з представниками Київського торговельно – економічного коледжу. Викладач коледжу Супрун Тетяна детально розповіла нашим учням про широкий спектр спеціальностей та можливостей, які пропонує коледж, з умовами вступу,запросила школярів на екскурсію.Зустріч пройшла у форматі живого діалогу.Сподіваємося, що ця зустріч стане стимулом для наших випускників у визначенні їхньої подальшої освітньої траєкторії та досягненні професійного успіху!



