Цей день став особливим для випускників, адже він підсумував важливий етап їхнього життя та відкрив нові перспективи.
18 учнів за відмінні успіхи в навчанні отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою !
Директор ліцею Ганна Шуть привітала дев’ятикласників з завершенням навчального року та побажала впевнених кроків у майбутньому. Було відзначено, що кожен з випускників має всі можливості для реалізації своїх мрій та досягнення висот.
Окрім свідоцтва, багато учнів отримали грамоти та подяки за відмінні успіхи у навчанні, активну участь у житті школи, спортивні досягнення та перемоги в олімпіадах. Це стало визнанням їхньої наполегливої праці, таланту та внеску в розвиток нашої шкільної спільноти.
Ми пишаємося кожним нашим випускником і віримо, що вони зможуть досягти всіх поставлених цілей. Бажаємо їм натхнення, успіхів у подальшому навчанні та щасливого життєвого шляху!




















