31.03.24 Відпочинку багато не буває- так вважають учні 10-А класу (класний керівник Таранова В.А.)
Канікули були насиченими та цікавими, про що свідчать світлини щасливих дітей. Отримавши позитивні емоції школярі повернулися до навчання.
Бажаємо всім спокійного завершення навчального року.