«Вікінги» – переможці Всеукраїнського етапу

Неймовірні новини прилетіли зі Львова! Збірна команда «Вікинги» нашого ліцею виборола золоті нагороди та кубок Переможців Всеукраїнського етапу наймасштабніших учнівських змагань країни «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з регбі-5!

З 8 по 11 червня на львівському стадіоні «Юність» точилася запекла боротьба серед 23 найсильніших команд з усіх куточків України. Наші юні спортсмени та
спортсменки продемонстрували феноменальну майстерність, сталевий характер і залізну волю до перемоги.! На шляху до чемпіонства юні спортсмени перемогли у всіх п’яти матчах групового етапу, здобули перемоги з рахунком 2:0 у чвертьфіналі та 5:0 у півфіналі, а у фінальному поєдинку з рахунком 2:1 обіграли команду з Одеської області. Найсильнішу учнівську команду з регбі привітав міський голова Львова Андрій Садовий.

Висловлюємо безмежну вдячність кожному гравцеві команди за витривалість, самовідданість та командний дух:

  • Бойко  Назар
  • Нестеренко Лев
  • Подолян Варвара
  • Золотоверх  Марко
  • Юрченко  Злата
  • Прохоренко  Давид
  • Бондар  Ангеліна
  • Кудрук  Анастасія
  • Федіна Микола

Особлива подяка  тренеру  команди Саркісу Дмитру за високу професійну підготовку, підтримку та віру в команду на кожній секунді гри. Також дякуємо вчителям,
батькам за надійний тил та віру в дітей! Ви написали  нову спортивну сторінку  нашого ліцею і довели, що разом ми — непереможні!

Окрім головного кубка країни, наші чемпіони вибороли неймовірний суперприз — безкоштовні путівки до літнього оздоровчого табору «Пліч-о-пліч 2026» у
сучасному відпочинковому комплексі Emily Resort у Винниках!


Переглянути  фінальну частину ігор

Кошторис на 2022 рік