З 8 по 11 червня на львівському стадіоні «Юність» точилася запекла боротьба серед 23 найсильніших команд з усіх куточків України. Наші юні спортсмени та
спортсменки продемонстрували феноменальну майстерність, сталевий характер і залізну волю до перемоги.! На шляху до чемпіонства юні спортсмени перемогли у всіх п’яти матчах групового етапу, здобули перемоги з рахунком 2:0 у чвертьфіналі та 5:0 у півфіналі, а у фінальному поєдинку з рахунком 2:1 обіграли команду з Одеської області. Найсильнішу учнівську команду з регбі привітав міський голова Львова Андрій Садовий.
Висловлюємо безмежну вдячність кожному гравцеві команди за витривалість, самовідданість та командний дух:
- Бойко Назар
- Нестеренко Лев
- Подолян Варвара
- Золотоверх Марко
- Юрченко Злата
- Прохоренко Давид
- Бондар Ангеліна
- Кудрук Анастасія
- Федіна Микола
Особлива подяка тренеру команди Саркісу Дмитру за високу професійну підготовку, підтримку та віру в команду на кожній секунді гри. Також дякуємо вчителям,
батькам за надійний тил та віру в дітей! Ви написали нову спортивну сторінку нашого ліцею і довели, що разом ми — непереможні!
Окрім головного кубка країни, наші чемпіони вибороли неймовірний суперприз — безкоштовні путівки до літнього оздоровчого табору «Пліч-о-пліч 2026» у
сучасному відпочинковому комплексі Emily Resort у Винниках!
Переглянути фінальну частину ігор



