Учні десятих та одинадцятих класів мали нагоду зустрітися із письменником, хористом, викладачем та науковцем Олександром Козинцем.
Зустріч проходила в інтерактивному форматі: діти закріпили навички з правильного наголосу слів, тлумачення фразеологізмів і навіть ворожили… на поетичному календареві)
Зустріч була організована спільно з МО “STEM” та бібліотекою. Все пройшло в затишній атмосфері, за активну участь дітям вручали книжки письменника з іменним підписом від Олександра Козинця










