зустріч з письменником

Ну що б, здавалося, слова… Слова та голос — більш нічого. А серце б’ється, ожива, Як їх почує!
Тарас Шевченко

Учні десятих та одинадцятих класів мали нагоду зустрітися із письменником, хористом, викладачем та науковцем Олександром Козинцем.

Зустріч проходила в інтерактивному форматі: діти закріпили навички з правильного наголосу слів, тлумачення фразеологізмів і навіть ворожили… на поетичному календареві)

Зустріч була організована спільно з МО “STEM” та бібліотекою. Все пройшло в затишній атмосфері, за активну участь дітям вручали книжки письменника з іменним підписом від Олександра Козинця

Кошторис на 2022 рік