Додаткові тижні пройшли під гаслом користі та саморозвитку!
Короткий перепочинок завершується, і ми раді, що більшість ліцеїстів використали його продуктивно. Хтось присвятив час хобі, хтось — спорту, прогулянкам, хтось — відвідав культурні та мистецькі заходи!
Всі охочі мали можливість отримати додаткові консультації з предметів.
Зустрінемося в стінах ліцею! Нас чекають великі справи!



