Канікули –це весело (8-Д клас)

31.03.24 Пізнавально та весело пройшли весняні канікули для учнів 8-Д класу (класний керівник Ярошик Л.С.) Екскурсія улюбленим містом, спортивні змагання на шкільному стадіоні- кожен мав можливість приєднатися до заходів! Набравшись позитивних емоцій школярі повернулися до навчання

Кошторис на 2022 рік