Квест-гра до Дня Гідності та Свободи

15 листопада учні 6-В, 7-Б та 7-В класів ліцею №304 долучилися до Відкритого квесту-гри до Дня Гідності та Свободи серед учнівської молоді Святошинського району м. Києва.

Команда «Земляки» ( керівник Пантелєєнко Павло) здобула друге місце у середній віковій категорії — вітаємо з гідним результатом!
Цей день залишив у пам’яті не лише завдання й маршрути, а й відчуття єдності, поваги та спільного руху вперед.
Гідність — це не лише історія, а й те, як ми діємо сьогодні

Пишаємось вашим завзяттям, командною роботою та вмінням мислити нестандартно. Ваша участь — це важливий внесок у збереження пам’яті про цінності, за які ми боремося.

Кошторис на 2022 рік