Науковий діалог

В рамках проведення STEM декади, а також з метою професійної орієнтації, до учнів ліцею завітав завідувач кафедри фізики і астрономії Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка Юрій Володимирович Дятлов

Спільно з вчителями нашого ліцею Юрій Володимирович провів уроки для старшокласників.
Такий формат співпраці є дуже корисним для учнів.
Він не лише поглиблювати знання, а й мотивує обирати складні,але захоплюючи наукові професії.
Дякуємо Юрію Володимировичу Дятлову за потужній заряд наукового натхнення!
Сподіваємося на продовження співпраці.

Кошторис на 2022 рік