Безбар’єрність –це про рівність, гідність, людяність, про спільне середовище, у якому кожен – важливий, почутий і прийнятий.
У ліцеї №304 протягом тижня відбулися різноманітні заходи.
Учні 4-5 класів долучилися до години спілкування з психологом школи Присівком В.В. «Що таке безбар’єрність або бачимо людей серцем». Говорили про те, як важливо бачити не очима, а серцем. Через вправи, малюнки, ігри на довіру – діти вчилися емпатії, уважності та справжній комунікації без слів.
Соціальний педагог Приймак Л.І. Учні ліцею разом з соціальним педагогом Приймак Л.І. долучилися до дискусії «Говоримо відверто: рівність починається з нас», переглянули освітні відеоролики та презентації, які допомагали учням краще зрозуміти, що таке безбар’єрність і чому вона стосується кожного
Питання важливості концепцій безбар’єрності для нашого ліцею обговорили на нараді педагогічного колективу.
Безбар’єрність. Це не виняток, це – норма. Це не жалість, це – повага. Це не обмеження, а простір свободи.
Проведені в межах Тижня заходи сприятимуть підвищенню рівня обізнаності юних ліцеїстів та наших вчителів про безбар’єрність та залученню їх до формування безбар’єрного середовища.
Дякуємо педагогам, психологам, учням і батькам – усім, хто творить цей новий світ своїм серцем і щоденними вчинками!



