Національний тиждень безбар’єрності

З 19 по 25 травня 2025 року в Україні проходить Національний тиждень безбар’єрності – ініціатива, покликана змінювати суспільне мислення, руйнувати стереотипи й утверджувати повагу до кожної людини. Головна ідея цього заходу – привернути увагу до важливості створення доступного середовища та забезпечення рівних можливостей для всіх громадян.

Безбар’єрність –це про рівність, гідність, людяність, про спільне середовище, у якому кожен – важливий, почутий і прийнятий.

У ліцеї №304 протягом тижня відбулися різноманітні заходи.

Учні 4-5 класів  долучилися до години спілкування з  психологом школи Присівком В.В. «Що таке безбар’єрність або бачимо людей серцем». Говорили про те, як важливо бачити не очима, а серцем. Через вправи, малюнки, ігри на довіру – діти вчилися емпатії, уважності та справжній комунікації без слів.

Соціальний педагог Приймак Л.І.  Учні ліцею разом з соціальним педагогом Приймак Л.І. долучилися до   дискусії  «Говоримо відверто: рівність починається з нас», переглянули  освітні відеоролики  та презентації, які  допомагали учням краще зрозуміти, що таке безбар’єрність і чому вона стосується кожного

Питання важливості концепцій безбар’єрності для нашого ліцею обговорили на нараді педагогічного колективу.

Безбар’єрність. Це не виняток, це – норма. Це не жалість, це – повага. Це не обмеження, а простір свободи.

Проведені в межах Тижня заходи сприятимуть підвищенню рівня обізнаності юних ліцеїстів та наших вчителів про безбар’єрність та залученню їх до формування безбар’єрного середовища.

Дякуємо педагогам, психологам, учням і батькам – усім, хто творить цей новий світ своїм серцем і щоденними вчинками!

Кошторис на 2022 рік