Олег Лунько Вітаємо учня 8в класу Олега Лунько, який посів 3 місце у міському Чемпіонаті Києва з жиму лежачи та класичного жиму (федерація пауерліфтингу).Вага Олега 64, а штангу підняв 82,5 кг!Бажаємо перемог у наступних з змаганнях!