Ось і завершилися осінні канікули, але з нами залишилися яскраві враження та новий багаж знань! Учні нашого ліцею провели цей час максимально корисно, пізнавально та активно.
Школярі довели, що відпочинок може бути не тільки приємним, але й продуктивним.
Тепер, із зарядом нових сил та емоцій, ми знову готові до підкорення навчальних вершин! Успіхів усім у новій чверті!
💛 Знання, емоції й гордість за Україну! 💙



