Переможці конкурсу «Олівець та пензлик збирають друзів»

Вітаємо учениць 5-в класу Романенко Віру та Савчук Сандру з перемогою у конкурсі малюнків «Олівець та пензлик збирають друзів», який відбувся 16 листопада у Центрі позашкільної роботи Святошинського району міста Києва «Північне сяйво».

Це мистецький захід, що проводився з метою виявлення та підтримки дитячих і юнацьких талантів ,залучення до активної участі у творчому житті району та міста, популяризації української культури засобами образотворчого мистецтва, розширення творчих культурних зв’язків, обміну досвідом та формування творчої еліти України.

Вітаємо наших учениць і бажаємо їм успіхів по подальших творчих конкурсах!

Роботи Віри та Сандри можна побачити на виставці, яка триває до 26 листопада.

Кошторис на 2022 рік