Перший дзвоник «Майбутнє України – за нами!»

1 вересня в ліцеї №304 урочисто пролунав Перший дзвоник. Цьогорічна святкова зустріч відбулася під гаслом: «Майбутнє України – за нами!».

Розпочалося свято з виконання Державного Гімну України, що об’єднав усіх присутніх у почутті гордості та єдності.

З теплими словами до учнів, батьків і педагогів звернулася директор ліцею, яка побажала всім наснаги, успіхів та впевненості у власних силах.

Особливими гостями свята стали наші наймолодші учні – першокласники. Для них цей день назавжди залишиться пам’ятним, адже саме сьогодні вони зробили свій перший крок у велику ліцейну родину.


Кошторис на 2022 рік