Розпочалося свято з виконання Державного Гімну України, що об’єднав усіх присутніх у почутті гордості та єдності.
З теплими словами до учнів, батьків і педагогів звернулася директор ліцею, яка побажала всім наснаги, успіхів та впевненості у власних силах.
Особливими гостями свята стали наші наймолодші учні – першокласники. Для них цей день назавжди залишиться пам’ятним, адже саме сьогодні вони зробили свій перший крок у велику ліцейну родину.



