«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

02.03.24 Завершився фінальний етап з волейболу районного етапу проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». Команд дівчат «Black flag» посіли друге місце у групових змаганнях, а команда хлопців «Академ – ММ» представляли у нашу школу у фінальному етапі змагань. Неймовірні враження, майстерна гра, емоції! Дякуємо вчителям фізичної культури за підготовку команд до змагань! Дипломами, Грамотами у районному етапі Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч» шкільної ліги з волейболу нагородили суддів, танцювальні колективи, команди учасників змагань і призерів змагань. Разом переможемо!

Кошторис на 2022 рік