Підсумковий захід благодійної ініціативи «Charity Monday»

18 квітня 2025 року відбувся підсумковий захід благодійної ініціативи "Charity Monday", під час якої відбулася презентація результатів благодійної ініціативи за 2 роки, передача зібраної допомоги за підсумками ювілейної акції.

Протягом цього часу наша ліцейна родина – учні, вчителі, батьки – об’єдналася навколо важливої мети – допомоги тим, хто цього найбільше потребує.
Завдяки вашій небайдужості, активній участі та щирим серцям, ми змогли реалізувати чимало добрих справ.
На підсумковому заході благодійної ініціативи “Charity Monday” наш ліцей було урочисто нагороджено Подякою за вагомий внесок, активну позицію та високий рівень організації благодійних акцій.
Дякуємо всім причетним за активне волонтерство. Дякуємо кожному за вашу чуйність та підтримку!
В єдності – наша міць!

Кошторис на 2022 рік