Ми щиро дякуємо кожному з батьків, хто знайшов час долучитися до обговорення важливих питань життєдіяльності нашого закладу. Тільки у синергії «вчитель — учень — батьки» ми можемо створити простір, де діти почуваються захищеними та мотивованими.
Миру, безпеки та продуктивного завершення навчального року нам усім!



