Майстер клас з кросового біатлону

23 жовтня відбулися семінари-практикуми з кросового біатлону для вчителів фізкультури та учнів київських шкіл

23 жовтня у столиці відбулися семінари-практикуми з кросового біатлону для вчителів фізкультури та учнів київських шкіл.

Захід організували Департамент молоді та спорту і Департамент освіти і науки КМДА в межах проєкту Спортивні шкільні ліги Києва “Пліч-о-пліч”.

🎯Підготовку з кросового біатлону провели на тренувальній базі КДЮСШ №15 спільно з Федерацією біатлону міста Києва. Долучилися вчителі з 17 шкіл та близько 50 учнів 7–9 класів.

🔹️Семінар організувала Наталія Кравченко – генеральна секретар Федерації біатлону Києва, заслужена тренерка України, заступниця директора СДЮШОР з кульової стрільби та біатлону “Схід”.
До семінару долучилися учні ліцею 304 (керівник Саркіс Дмитро)
Бажаємо нашій команді успіхів у майбутніх змаганнях

Кошторис на 2022 рік