Найбільше нагород вибороли команди Дарницького та Святошинського районів. У районному етапі команда ліцею виборола 11 призових місць (10 перших та 1-третє)! Наші юні чемпіони пройшли запеклі баталії та довели, що разом вони — непереможна сила. Особливо цінними для учасників стали щирі слова підтримки від лідерів спортивної спільноти столиці.
Призерів міського етапу привітали та нагородили:
- Олена Іванівна Говорова — заступниця голови КМДА та призерка Олімпійських ігор, яка надихнула молодь власним прикладом великих спортивних досягнень.
- Оксана В’яла — заступник начальника Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, яка відзначила високий рівень підготовки команд.
За призові місця у змаганнях команди отримали чудові призи від партнерів для яскравого та смачного відпочинку:
- Командні сертифікати від мережі ресторанів «Євразія» — для смачного святкування перемоги у колі своєї спортивної родини.
- Сертифікати на відвідування парку розваг «Гелексі» (Galaxy) — для незабутніх емоцій та драйву на найкращих атракціонах.
Приємно відзначити, що серед переможців були учні ліцею 304, які стали призерами міського етапу
- І місце черлідинг 5-7 класи
- І місце регбі 5 5-7 класи
- ІІ місце Кросовий біатлон
- ІІІ місце баскетбол дівчата 3х3 5-9 класи
Команда ліцею «Вікінги» виборола І місце з регбі 5 у Всеукраїнському етапі змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
Щиро вітаємо наших спортсменам, вчителів фізичної культури, всім, хто підтримував команду нашого ліцею! Бажаємо не зупинятися на досягнутому та впевнено крокувати до нових вершин! Разом переможемо! Слава Україні!



