Учні 4-х класів подарували усім присутнім ніжний вальс та неймовірно проникливу пісню, що стало яскравою кульмінацією їхнього першого ліцейного розділу. Вони прощаються з початковою школою та впевнено крокують у середню ланку.
Учні 9-х класів вразили всіх енергійним та сучасним флешмобом. Вони довели, що наша молодь — креативна, талановита та єдина!
Танайочікуванішою подією став прощальний вальс наших випускників. Особливої магії та теплоти йому додало те, що разом із одинадцятикласниками у танку кружляли їхні найрідніші класні керівники. Це було неймовірно красиво, символічно, зворушливо.



